
Нічник-проектор Зоряного неба RGB + пульт, з USB, AT-061D / Нічник зоряне небо / Нічник зоряний проектор
Продавець: HUGO
165 ₴235,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: 234574659
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Нічник-проектор Зоряного неба RGB + пульт, з USB, AT-061D / Нічник зоряне небо / Нічник зоряний проектор». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Лазерний нічник-проектор зоряного неба Астронавт з bluetooth колонкою та пультом дистанційного керування

Нічник-проектор зоряного неба Астронавт, керування телефоном, від USB / Нічник дитячий / USB-проектор / Астронавт-проектор

Нічник-проектор зоряного неба з колонкою та пультом керування (USB) / Дитячий нічник "Зоряне небо"

Музичний нічник-проектор зоряного неба Зіркова черепаха Дитячий музичний нічник Рожевий
📋 Технічні характеристики
| Тип | Ночник-проектор |
| Состояние | Новое |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Напряжение питания | 5В |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-22