
Ноутбук дитячий навчальний Limo Toy (35 функцій, 11 ігор, 9 мелодій, мишка) SK 7442-7443 Рожевий
Продавець: Круті тачки
1 512 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: SK 7442-7443 Розовый
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ноутбук дитячий навчальний Limo Toy (35 функцій, 11 ігор, 9 мелодій, мишка) SK 7442-7443 Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 260 мм |
| Длина упаковки | 380 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Детский компьютер |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина упаковки | 50 мм |
| Языки | Английский, Украинский, Русский |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-14
Ноутбук дуже гарний! Обслуговування шикарне , приємно дуже! Ще й з гарантією! Супер
Переваги
Гарне обслуговування



