
Новорічний експрес залізниця (локомотив, вагон, фігурки, звук, світло, 2 різновиди) JHX6636-37
Продавець: Круті тачки
664 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1369
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Новорічний експрес залізниця (локомотив, вагон, фігурки, звук, світло, 2 різновиди) JHX6636-37». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 285 мм |
| Длина в собранном виде | 1050 мм |
| Длина упаковки | 420 мм |
| Комплектация игрушки | Локомотив, Вагон |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Железная дорога |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина в собранном виде | 750 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-21
Переваги
Гарне обслуговування


