
Органайзер для косметики з дзеркалом і підсвіткою 20,5х14x5,5см / Шкатулка для косметики / Косметичка з дзеркалом
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Органайзер для косметики з дзеркалом і підсвіткою 20,5х14x5,5см / Шкатулка для косметики / Косметичка з дзеркалом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Дзеркало настільне з органайзером, біле / Косметичне дзеркало з підсвічуванням / Органайзер для косметики з дзеркалом

Настільний органайзер для косметики із дзеркалом, 40х34,5х20см / Підставка для косметики / Органайзер для зберігання косметики

Обертовий органайзер для косметики JN-110 / Акриловий органайзер / Підставка для косметики

Органайзер для косметики JN-148/TV-6
📋 Технічні характеристики
| Цвет | Белый |
| Материал | Искусственная кожа |
| Высота | 55 см |
| Ширина | 140 см |
| Тип | Косметичка |
| Пол | Женский |
| Количество отделений | 4 |
| Тип застежки | Кнопки |
| Ручки | Нет |
| Зеркало в комплекте | Да |
| Глубина | 205 см |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (3)
Зателефонували після замовлення та пообцяли відправити 02.01, навіть сформували на новій почті квітанцію. А потім 05.01 зателефонували уточнити за колір, хоча мені помилка потрібна була на 04.01. . А після розмови ціна квітанцію виросла майже на 100 грн. Подивилась накладну і вияснилось, що чомусь товар здорожчав, був 446, а став 522. Чому не зрозуміло. То спочатку писали, що це накладний платіжпісля скріну від нової пошти, де вказана ціна за товар ісеж таки визнали, що збій і будуть подавати на здешевлення і увага, ціну знизили на 9 грн. Стала 513?. Тому товар не забрала і справа не в ціх грошах. А в тому, що хотіли на " пройде" відправити. Так що запам'ятовуйте за скільки еупляєте і за яку вам ціну відправляють.
Ще досі не відправили.