
Парковка дерев'яна іграшкова для машинок (6 поверхів, 8 машинок) C 44895
Продавець: Круті тачки
838 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: C 44895
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Парковка дерев'яна іграшкова для машинок (6 поверхів, 8 машинок) C 44895». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота в собранном виде | 410 мм |
| Высота упаковки | 420 мм |
| Длина в собранном виде | 300 мм |
| Длина упаковки | 310 мм |
| Материал изготовления | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина в собранном виде | 70 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


