
Парковка гараж Пожежна служба (2 машинки, світло, звук, у валізі) SK-599XA
Продавець: Круті тачки
1 028 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: SK-599XA
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Парковка гараж Пожежна служба (2 машинки, світло, звук, у валізі) SK-599XA». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 280 мм |
| Длина упаковки | 440 мм |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Красный |
| Ширина упаковки | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-26
Гарна,якісна іграшка дуже сподобалась синочку.Дякую



