
Парковка "Пожежна станція" (64 елементи, 3 машинки, механічний витяг, підсвічування, звук) MH 162
Продавець: Круті тачки
1 388 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MH 162
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Парковка "Пожежна станція" (64 елементи, 3 машинки, механічний витяг, підсвічування, звук) MH 162». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота в собранном виде | 335 мм |
| Высота упаковки | 230 мм |
| Длина в собранном виде | 520 мм |
| Длина упаковки | 340 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина в собранном виде | 100 мм |
| Ширина упаковки | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-05
Чудово
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


