
Парковка вантажівка Будівельна техніка 2в1 (46 елементів, металопластикова машинка) 6661
Продавець: Круті тачки
509 ₴717 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6661
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Парковка вантажівка Будівельна техніка 2в1 (46 елементів, металопластикова машинка) 6661». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота в собранном виде | 150 мм |
| Высота упаковки | 200 мм |
| Длина в собранном виде | 320 мм |
| Длина упаковки | 310 мм |
| Материал изготовления | Пластик, Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина в собранном виде | 130 мм |
| Ширина упаковки | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-13
Машнка дуже крута. Трансформується у гірку або вантажівку. Для дітей, які полюбляють техніку гарний подарунок.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


