
Павук робот іграшковий (2 кольори, мелодії, підсвічування, рухає лапами, на коліщатках) HJ 918 K
Продавець: Круті тачки
495 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: HJ 918 K
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Павук робот іграшковий (2 кольори, мелодії, підсвічування, рухає лапами, на коліщатках) HJ 918 K». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 85 мм |
| Длина | 190 мм |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 200 мм |
| Высота упаковки | 257 мм |
| Длина упаковки | 250 мм |
| Материал | Пластик |
| Тип | Паук |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


