
Паяльник 60Вт комплект набір з регулюванням температури 60W з керамічним нагрівачем
Продавець: ТехноКот
400 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: M30
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Паяльник 60Вт комплект набір з регулюванням температури 60W з керамічним нагрівачем». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 60 Вт |
| Максимальная температура жала | 450 град. |
| Минимальная температура жала | 200 град. |
| Частота тока | 50 Гц |
| Индикатор питания | Да |
| Съемное жало | Да |
| Вес | 0.4 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Упаковка | Пенал |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 250 мм |
| Высота | 30 мм |
| Материал | Пластмасса |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Тип | Зарядное |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-02-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили2026-02-19
Набір сподобався, паяльник гріє нормально, олово відмінно. Купа приємних потрібних дрібничок - від пінцета до підставки. Користуюсь поки недовго, але можу рекомендувати! Дякую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-15
2026-02-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-04
2026-01-20





