
Паяльник 60Вт комплект набір з регулюванням температури 60W з керамічним нагрівачем
Продавець: ТехноКот
400 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: M29
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Паяльник 60Вт комплект набір з регулюванням температури 60W з керамічним нагрівачем». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 60 Вт |
| Максимальная температура жала | 450 град. |
| Минимальная температура жала | 200 град. |
| Частота тока | 50 Гц |
| Индикатор питания | Да |
| Съемное жало | Да |
| Вес | 0.4 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Упаковка | Пенал |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 250 мм |
| Высота | 50 мм |
| Материал | Пластмасса |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Тип | Зарядное |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-01-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-20
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна2026-01-16
Переваги
Гарне обслуговування




