
Пенал у ванну кімнату 90х40х25см / Шафа у ванну / Етажерка у ванну кімнату / Шафа-стелаж
Продавець: HUGO
1 412,85 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234588631
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Пенал у ванну кімнату 90х40х25см / Шафа у ванну / Етажерка у ванну кімнату / Шафа-стелаж». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Количество открытых полок | 2 шт |
| Основной цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Напольная |
| Тип мебели | пенал |
| Форма пенала | прямой |
| Ширина | 400 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-16
У продавца беру товар не первый раз, все ок.Но никому не советую покупать пенал в ванную. Жалкая копия того, что на картинке. Сделано вроде из прессованного пенопласта. Собирается, как пазл. На верхнюю полку можно ставить только легкое, прогибается. Не удивлюсь, что разбухнет от влажности. На фасаде и сбоку места соединений вместо гладких стенок. Ты не поймёшь этого, пока не соберёшь. Огромное разочарование!
2026-02-07
Просто супер все профєсійно
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна, Товар був у наявності
