
Пенал у ванну кімнату на 4 секції, 80х19,5х18 см / Етажерка у ванну кімнату / Шафа у ванну / Шафа-стелаж
Продавець: HUGO
678,57 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234588834
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Пенал у ванну кімнату на 4 секції, 80х19,5х18 см / Етажерка у ванну кімнату / Шафа у ванну / Шафа-стелаж». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | пенал |
| Форма шкафа | прямой |
| Форма пенала | прямой |
| Тип установки | Напольная |
| Форма фасада | прямой |
| Дверка | 1 шт |
| Количество открытых полок | 2 шт |
| Количество закрытых полок | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Фасады | МДФ |
| Ширина | 180 мм |
| Глубина | 195 мм |
| Высота | 800 мм |
| Влагоустойчивость | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-14
Товар повністю відповідає картинці
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2026-02-23
Приїхав бракований товар, не ті розміри. В двух місцях куски пластику вирвані, по всій полиці куча різних вм'ятин. Жах просто
Переваги
Товар не відповідав опису
