
Перетворювач напруги інвертор 1500W з 12V на 220V
Продавець: Kanctovar
1 199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 15280/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Перетворювач напруги інвертор 1500W з 12V на 220V». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Перетворювач напруги інвертор UKC 12V-220V 1000W Автомобільний перетворювач

Перетворювач напруги інвертор 2000W з 12V на 220V

Автомобільний перетворювач напруги інвертор VTEK SSK-1000W 12/220В з активним охолодженням розеткою і USB

Перетворювач напруги інвертор VTEK SSK-2000W 12/220В з активним охолодженням розеткою і USB роз'ємом
📋 Технічні характеристики
| Производитель | RGS Vacuum Systems |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Количество аналоговых выходов | 1 |
| КПД, не менее | 90 % |
| Виды индикации | Световая, Звуковая |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| Число фаз питания | 1 |
| Состояние | Новое |
| Максимальная мощность | 2500 Вт |
| Солнечная батарея | Нет |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-09-25
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-26



