
Перетворювач напруги інвертор VTEK SSK-2000W 12/220В з активним охолодженням розеткою і USB роз'ємом
Продавець: Kanctovar
2 500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 4464/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Перетворювач напруги інвертор VTEK SSK-2000W 12/220В з активним охолодженням розеткою і USB роз'ємом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип рабочей величины | Напряжение |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 2000 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 2400 Вт |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 40 град. |
| КПД, не менее | 90 % |
| Виды индикации | Световая |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| Защита от переполюсовки | Да |
| Состояние | Новое |
| Максимальная мощность | 2000 Вт |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Высота | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






