
Перетворювач напруги інвертор UKC SSK 1000W AC/DC 12V-220V модифікована синусоїда YU227
Продавець: YouShine
1 636 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: SSK1000UKCINVERTER
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Перетворювач напруги інвертор UKC SSK 1000W AC/DC 12V-220V модифікована синусоїда YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | UKC |
| Виды индикации | Световая |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет светодиода | Красный |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Номинальная мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Частота | 50 Гц |
| КПД, не менее | 90 |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -10 |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-09
Переваги
Ввічливий продавець, Товар був у наявності


