
Перетворювач напруги інвертор Wimpex 7200W 12V YU227
Продавець: YouShine
12 300 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 7200WXNVRTR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Перетворювач напруги інвертор Wimpex 7200W 12V YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Wimpex |
| Виды индикации | Световая |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Цвет светодиода | Красный |
| Вес | 1.5 кг |
| Номинальная мощность | 7200 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 40 |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -10 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-25



