
Перетворювач напруги - інвертор з вольтметром 4000W 12V-220V
Незалежний AI-аналіз 103 відгуків покупців для «Перетворювач напруги - інвертор з вольтметром 4000W 12V-220V». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🚨 Критичні дефекти
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →
Перетворювач напруги - інвертор з чистою синусоїдою та дисплеєм Eryuan AC/DC 12V-220V 2600W

Перетворювач напруги - інвертор з чистою синусоїдою та дисплеєм Eryuan AC/DC 12V-220V 5000W

Перетворювач напруги - інвертор KC-1200D AC/DC 12V-220V 1200W c LCD экраном

Перетворювач напруги - інвертор KC-2000D AC/DC 12V-220V 2000W з LCD екраном
📋 Технічні характеристики
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 3500 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 4000 Вт |
| Форма выходного напряжения | Аппроксимированная синусоида |
| Количество аналоговых выходов | 1 |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| КПД, не менее | 60 % |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от разряда аккумуляторной батареи | Да |
| Состояние | Новое |
| Максимальная мощность | 4000 Вт |
| Длина | 270 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Высота | 55 мм |
| Вес | 2 кг |
💬 Відгуки покупців (103)
Перетворювач напруги -12в на~220в 4000Вт з частотоміром чиста синусоіда працює все добре дякую👍💙💛. ТВ лсд холодильник інтернет світло все працює даже електрочайник 2кВт👍✌🔥
Все дуже мощне пробував два киловата підключати працюе ,пробував квартиру запитати ,працюе вместе с холодильником ,крім обогревателей (непідкидав бо ращет непозволяе)а так сидів час працював і все добре греется еле еле
Швидко зв'язалися.Ввічливий продавець, актуальна ціна.
Решил купить гибридный инвектор
Супер швидка доставка. 1.5 доби. Все працює. Дякую!
Товар був в наявності, прийшов швидко, все працює без нарікань.Але дякувати менеджеру, керівництву, персоналу, що пішли мені на зустріч.Бо виникла помилка в покупці інвектора, купили не то що потрібно. Дякую за людяність, і що ввійшли в моє положення. Дякую ваш велике.