
Песик на радіокеруванні "TK Group" (виконує команди, LED світло, розповідає казку, співає пісні) ТК-12302
Продавець: Круті тачки
941 ₴1 307 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ТК-12302
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Песик на радіокеруванні "TK Group" (виконує команди, LED світло, розповідає казку, співає пісні) ТК-12302». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 290 мм |
| Звуковой сигнал | Да |
| Световой сигнал | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Животные |
| Ширина | 170 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


