
Піаніно дитяче WToys (пісні, казки, цифри, звуки тварин, підсвічування, українське озвучення) 18126
Продавець: Круті тачки
406 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 18126
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Піаніно дитяче WToys (пісні, казки, цифри, звуки тварин, підсвічування, українське озвучення) 18126». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | WToys |
| Возрастная группа | От 18-ти месяцев |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 175 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пианино |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-12-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-17
Дуже сподобалась піаніно. Все працює. Швидко відправили👍
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-14
Іграшка працює, виглядає як на фото, якість хороша, малюк задоволений, продавець дуже ввічливий, гарне обслуговування
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


