
Піаніно Міні-Котофон Battat (підсвічування, звук, пісні, на батарейках) BX2004C4Z
Продавець: Круті тачки
999 ₴1 110 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: BX2004C4Z
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Піаніно Міні-Котофон Battat (підсвічування, звук, пісні, на батарейках) BX2004C4Z». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Battat |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 280 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пианино |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина | 35 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-13
Все чудово, ввічливо, швидко та якісно) Дякую)



