
Піаніно синтезатор дитячий (31 клавіша, мікрофон, USB-кабель, на батарейках) 311 B
Продавець: Круті тачки
369 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 311 B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Піаніно синтезатор дитячий (31 клавіша, мікрофон, USB-кабель, на батарейках) 311 B». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 470 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пианино |
| Тип питания | Сеть, Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 40 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-14




