
Піаніно зі стільцем (мікрофон, 37 клавіш, працює від мережі або батарейок, звук, мелодії, функція запису) 328-61
Продавець: Круті тачки
1 558 ₴2 106 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 328-61
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Піаніно зі стільцем (мікрофон, 37 клавіш, працює від мережі або батарейок, звук, мелодії, функція запису) 328-61». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 430 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пианино |
| Тип питания | Батарейки, Сеть |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 640 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



