
Підлогова полиця для взуття на 4 смужки 54х28х87 см New shoe rack Полка-підставка для взуття
Продавець: Kanctovar
299 ₴799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності360 замовлень
Артикул: 01544/D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Підлогова полиця для взуття на 4 смужки 54х28х87 см New shoe rack Полка-підставка для взуття». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Підлогова полиця для взуття на 5 полиць 54х28х105 см New shoe rack Поличка-підставка для взуття

Стелаж-етажерка на колесах 6 ярусів, 170х42х32см, Чорна / Підлогова полиця для кухні / Полиця-стелаж

Стелаж-етажерка на колесах 6 ярусів, 170х42х32см, Білий / Підлогова полиця для кухні / Полиця-стелаж

Кутовий стелаж для ванної 88х34х25см, 4 яруси, Білий / Підлогова полиця для ванної / Кутова полиця у ванну
📋 Технічні характеристики
| Тип мебели | полка для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 4 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Серебристый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Черный |
| Производитель | Shoei |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 540 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Высота | 870 мм |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Дверка | 0 шт |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Зеркало | 0 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Корпус | пластик |
| Фасады | пластик |
| Полки | металл, пластик |
| Ножки | пластик |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
💬 Відгуки покупців (6)
2025-04-25
Супер🔥🔥🔥
Переваги
Товар був у наявності2024-12-09
Переваги
Гарне обслуговування2024-11-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-11-09
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили2024-05-07
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-04-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


