
Підлогова полиця для взуття на 6 ярусів, 140х62х28 см, Чорно-білий/Пивна полиця/Шкаф для взуття/підставка для взуття
Продавець: GoodChoise
878,74 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 23457940301
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Підлогова полиця для взуття на 6 ярусів, 140х62х28 см, Чорно-білий/Пивна полиця/Шкаф для взуття/підставка для взуття». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Підлогова полиця для взуття на 4 смужки 54х28х87 см New shoe rack Полка-підставка для взуття

Підлогова полиця для взуття на 5 полиць 54х28х105 см New shoe rack Поличка-підставка для взуття

Стелаж-етажерка на колесах 6 ярусів, 170х42х32см, Чорна / Підлогова полиця для кухні / Полиця-стелаж

Стелаж-етажерка на колесах 6 ярусів, 170х42х32см, Білий / Підлогова полиця для кухні / Полиця-стелаж
📋 Технічні характеристики
| Высота | 1400 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Корпус | пластик |
| Количество полок (отделений) для обуви | 6 шт |
| Ножки | металл |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Ширина | 620 мм |
| Цвет | Черно-белый |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-17
Переваги
Товару не було в наявності2026-02-06
2026-01-12