
Пірамідка музична Limo Toy (неваляшка, брязкальце, звук російською) JT 7015-7040
Продавець: Круті тачки
941 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: JT 7015-7040
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пірамідка музична Limo Toy (неваляшка, брязкальце, звук російською) JT 7015-7040». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 160 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 180 мм |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-01
Дякую, все чудово!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



