
Пірамідка-неваляшка качечка (яйця геометричний сортер) 889-11
Продавець: Круті тачки
627 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 889-11
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пірамідка-неваляшка качечка (яйця геометричний сортер) 889-11». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | От 6 мес |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 160 мм |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пирамидка |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-02



