
Пісочниця "Дерево з пташками" (млин, цебро, лопатки, граблі, формочки, вирва) HG 1125
Продавець: Круті тачки
950 ₴1 301 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: HG 1125
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пісочниця "Дерево з пташками" (млин, цебро, лопатки, граблі, формочки, вирва) HG 1125». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 620 мм |
| Длина | 550 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор для песочницы |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 440 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


