
Пістолет дитячий (стріляє орбізами, окуляри, обрізи та пляшечка до них, акумулятор, USB-кабель) CZ 35
Продавець: Круті тачки
728 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CZ 35
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пістолет дитячий (стріляє орбізами, окуляри, обрізи та пляшечка до них, акумулятор, USB-кабель) CZ 35». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Высота | 200 мм |
| Высота упаковки | 200 мм |
| Длина | 250 мм |
| Длина упаковки | 335 мм |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пистолет |
| Тип боеприпасов | Мягкие патроны |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина упаковки | 75 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-15
Дуже дякуемо, швидко зв'язатись,Дуже ввічливий продавец, все обговоренно було,на всі питання відповіла. Дякуемо.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


