
Пістолет іграшковий дитячий (6 гільз, 20 м'яких наконечників) 998-23
Продавець: Круті тачки
257 ₴363 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 998-23
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Пістолет іграшковий дитячий (6 гільз, 20 м'яких наконечників) 998-23». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота упаковки | 155 мм |
| Длина | 220 мм |
| Длина упаковки | 230 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пистолет |
| Тип боеприпасов | Мягкие пули |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Золотистый |
| Ширина упаковки | 35 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-01
Рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-24
Замовляли дитячий іграшковий пістолет. Прийшло швидко. Обслуговування на висоті. Якість гарна. Ціна нижча ніж на у інших продавців. Дитина довільна.Велика Вам подяка. Гарних покупців.



