
Пістолет Revolver ZP-5 (довжина 26см, м'які кулі 10шт, 3 кольори, в коробці) 8823
Продавець: Круті тачки
552 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8823
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пістолет Revolver ZP-5 (довжина 26см, м'які кулі 10шт, 3 кольори, в коробці) 8823». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 200 мм |
| Длина | 260 мм |
| Длина упаковки | 315 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина упаковки | 45 мм |
| Тип | Полицейский |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-20



