
Плакат ігровий "Зоопарк" (фетрова карта, розмір: 101х65 см, липучки, гачки на стіну, у пакеті) C 73105
Продавець: Круті тачки
481 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: C 73105
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Плакат ігровий "Зоопарк" (фетрова карта, розмір: 101х65 см, липучки, гачки на стіну, у пакеті) C 73105». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 65 см |
| Длина | 101 см |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Звуковой плакат |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 1 см |
| Языки | Английский |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-10-15
Переваги
Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-10-12
Покупкою задоволена. Товари якісні, дітям сподобалось. Фото та опис актуальні. Дякую за чудове обслуговування. Побільше покупців.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


