
Плакат розвиваючий Алфавіт Vladi Toys (55 магнітів, магнітний, українською мовою) VT5555-05
Продавець: Круті тачки
471 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: VT5555-05
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Плакат розвиваючий Алфавіт Vladi Toys (55 магнітів, магнітний, українською мовою) VT5555-05». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 490 мм |
| Длина упаковки | 340 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Звуковой плакат |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 6 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-23
Переваги
Гарне обслуговування


