
Плакат розвиваючий Букварик Limo Toy (букви, цифри, кольори, скоромовки, музика українською) 7031 UA-CP
Продавець: Круті тачки
395 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 7031 UA-CP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Плакат розвиваючий Букварик Limo Toy (букви, цифри, кольори, скоромовки, музика українською) 7031 UA-CP». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 55 см |
| Высота упаковки | 210 мм |
| Длина | 41 см |
| Длина упаковки | 450 мм |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Звуковой плакат |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 1 см |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Языки | Украинский |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-02



