
Планшет інтерактивний "Динозаврик словознайка" Limo Toy (2 кольори, 117 карток, 20 тем, укр) SK 0063 ABC
Продавець: Круті тачки
618 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: SK 0063 ABC
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Планшет інтерактивний "Динозаврик словознайка" Limo Toy (2 кольори, 117 карток, 20 тем, укр) SK 0063 ABC». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 10 см |
| Высота упаковки | 105 мм |
| Длина | 10 см |
| Длина упаковки | 180 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Регулятор громкости | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой планшет |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 2 см |
| Ширина упаковки | 50 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-14
Дуже дякую за оперативну відправку!Надіслали, як обіцяли👌Швидше, ніж планувалось)))Товар відповідає зображенням🥰Рекомендую продавця⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Приємні ціни



