
Планшет інтерактивний WToys (7 режимів, LED підсвічування, алфавіт, цифри, загадки, пісні, іспит) TK - 09912
Продавець: Круті тачки
458 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: TK - 09912
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Планшет інтерактивний WToys (7 режимів, LED підсвічування, алфавіт, цифри, загадки, пісні, іспит) TK - 09912». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 24 см |
| Высота упаковки | 190 мм |
| Длина | 19 см |
| Длина упаковки | 245 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой планшет |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 1 см |
| Ширина упаковки | 20 мм |
| Языки | Украинский |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-16
Рекомендую продавцяДякую за товар та гарне обслуговування
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


