
Плойка для створення афро кучерів Promotec PM-1236 діаметром 10 мм без затискача
Продавець: Харизма
420 ₴510 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 0600
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Плойка для створення афро кучерів Promotec PM-1236 діаметром 10 мм без затискача». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →
Плойка для створення афро кучерів із затискачем Geemy GM-2825 діаметр 9 мм

Плойка для створення афрокучерів ProMozer MZ-2216 діаметром 9 мм із затискачем

Плойка для створення афро кучерів тонка діаметром 9 мм із затискачем Kemei KM-1023 для завивання волосся

Плойка для створення афро кучерів із затискачем DSP-20105A діаметр 9 мм
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Promotec |
| Диаметр щипцов | 10 мм |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество режимов работы | 1 |
| Количество температурных режимов | 1 |
| Максимальная температура нагрева | 180 град. |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Потребляемая мощность | 25 Вт |
| Состояние | Новое |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Турмалиновое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-19
Переваги
Швидко відправили