
Плойка для завивки волосся + 2 зажими та олійка, 36мм, P-200R, Рожевий / Електрична плойка для локонів
Продавець: HUGO
955,49 ₴1 364,99 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234584582
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Плойка для завивки волосся + 2 зажими та олійка, 36мм, P-200R, Рожевий / Електрична плойка для локонів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Плойка для завивки волосся 60Вт, 160-220℃, / Плойка хвиля / Плойка-щипці для завивки / Плойка для локонів (tpk)

Бездротова плойка для завивки волосся з USB, N-506, Сіра / Автоматичний стайлер, плойка для волосся

Потрійна плойка для волосся 16мм, 180-210°С, Mz-6621/ Плойка три хвилі / Плойка для завивки волосся

Бездротова плойка для завивки волосся з USB, Золотиста / Автоматичний стайлер, плойка для волосся
📋 Технічні характеристики
| Тип | Плойки |
| Потребляемая мощность | 75 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Розовый |
| Состояние | Новое |
| Функция ионизации | Да |
| Диаметр щипцов | 36 мм |
| Зажим для фиксации | Да |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Максимальная температура нагрева | 210 град. |
| Минимальная температура нагрева | 165 град. |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Зажимы для волос | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності