
Плойка три хвилі 25 мм DSP 20174 потрійна плойка хвиля Keratin Protect професійна для завивання волосся
Продавець: Onlylee
899 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: O-DSP 20174
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Плойка три хвилі 25 мм DSP 20174 потрійна плойка хвиля Keratin Protect професійна для завивання волосся». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →
Плойка три хвилі для створення кучерів і локонів GBR BaBylls Wave Envy DT-2021 потрійна плойка

Потрійна плойка для волосся 45Вт, 25мм, Geemy GM 1988 / Плойка три хвилі / Щипці для створення хвиль

Потрійна плойка для волосся 16мм, 180-210°С, Mz-6621/ Плойка три хвилі / Плойка для завивки волосся

Потрійна плойка для волосся, діаметр 22 мм, VGR V-595, Зелений / Плойка три хвилі / Плойка для завивки волосся
📋 Технічні характеристики
| Производитель | DSP |
| Тип | Плойки |
| Потребляемая мощность | 100 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество режимов работы | 4 |
| Терморегулятор | Да |
| Состояние | Новое |
| Диаметр щипцов | 25 мм |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Количество температурных режимов | 4 |
| Минимальная температура нагрева | 140 град. |
| Время нагрева до нужной температуры | 60 сек |
| Индикатор работы | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Защита от перегрева | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-23
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Товар був у наявності