
Плойка три хвилі для створення кучерів і локонів Kemei KM-2022 потрійна плойка діаметр 18 мм (золотий колір)
Продавець: Харизма
649 ₴739 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 0687
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Плойка три хвилі для створення кучерів і локонів Kemei KM-2022 потрійна плойка діаметр 18 мм (золотий колір)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →
Потрійна плойка для волосся 45Вт, 25мм, Geemy GM 1988 / Плойка три хвилі / Щипці для створення хвиль

Потрійна плойка для волосся 16мм, 180-210°С, Mz-6621/ Плойка три хвилі / Плойка для завивки волосся

Плойка три хвилі 25 мм DSP 20174 потрійна плойка хвиля Keratin Protect професійна для завивання волосся

Потрійна плойка для волосся, діаметр 22 мм, VGR V-595, Зелений / Плойка три хвилі / Плойка для завивки волосся
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Kemei |
| Диаметр щипцов | 18 мм |
| Зажим для фиксации | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество режимов работы | 2 |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Потребляемая мощность | 55 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Турмалиновое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Золотистый |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-07-27
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-04-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності