
Подвійна вішалка для одягу + 2 полиці для взуття, до 40 кг (162х96х44см) / Підлогова стійка-вішалка в передпокій
Продавець: GoodChoise
689,5 ₴985 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності300 замовлень
Артикул: 234572552
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Подвійна вішалка для одягу + 2 полиці для взуття, до 40 кг (162х96х44см) / Підлогова стійка-вішалка в передпокій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Подвійна вішалка для одягу + 2 полиці, 162х96х44см, до 40 кг / Підлогова стійка для одягу / Стійка-вішалка

Подвійна вішалка для одягу на 2 полиці 150х110х57 см, YP-610, Чорний / Підлогова стійка для одягу та взуття

Подвійна вішалка для одягу на 3 полиці (98х58х164см) / Підлогова стійка для речей / Стійка-вішалка в передпокій

Подвійна вішалка для одягу на 2 полиці 162х96х44см / Стійка для підлоги та одягу / Стійка-вішалка
📋 Технічні характеристики
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Универсальная |
| Полка для обуви | 2 шт |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Крючки | пластик |
| Ножки | пластик |
| Ширина | 960 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Высота | 1620 мм |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Разборная конструкция | Да |
| Корпус (каркас) | металл |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-03-18
Дякую за вішалку за таку ціну дуже добра річ.
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-01
Вітаємо! Дякуємо за відгук і за те, що обрали саме нас. До нових зустрічей!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності