
Подвійна вішалка для одягу на 3 полиці (98х58х164см) / Підлогова стійка для речей / Стійка-вішалка в передпокій
Продавець: HUGO
549 ₴784,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: 234572554
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Подвійна вішалка для одягу на 3 полиці (98х58х164см) / Підлогова стійка для речей / Стійка-вішалка в передпокій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Подвійна вішалка для одягу + 2 полиці, 162х96х44см, до 40 кг / Підлогова стійка для одягу / Стійка-вішалка

Подвійна вішалка для одягу на 2 полиці 150х110х57 см, YP-610, Чорний / Підлогова стійка для одягу та взуття

Подвійна вішалка для одягу на 2 полиці 162х96х44см / Стійка для підлоги та одягу / Стійка-вішалка

Подвійна вішалка для одягу + 2 полиці для взуття, до 40 кг (162х96х44см) / Підлогова стійка-вішалка в передпокій
📋 Технічні характеристики
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Колесики |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Универсальная |
| Корпус (каркас) | металл |
| Ширина | 980 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Высота | 1640 мм |
| Фасады | металл |
| Количество полочек для обуви | 3 |
| Особенности | Двойная перекладина, телескопические стойки |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-26
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності