
Подвійна вішалка для одягу + 2 полиці, 162х96х44см, до 40 кг / Підлогова стійка для одягу / Стійка-вішалка
Незалежний AI-аналіз 13 відгуків покупців для «Подвійна вішалка для одягу + 2 полиці, 162х96х44см, до 40 кг / Підлогова стійка для одягу / Стійка-вішалка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Подвійна вішалка для одягу на 2 полиці 150х110х57 см, YP-610, Чорний / Підлогова стійка для одягу та взуття

Подвійна вішалка для одягу на 3 полиці (98х58х164см) / Підлогова стійка для речей / Стійка-вішалка в передпокій

Подвійна вішалка для одягу на 2 полиці 162х96х44см / Стійка для підлоги та одягу / Стійка-вішалка

Подвійна вішалка для одягу + 2 полиці для взуття, до 40 кг (162х96х44см) / Підлогова стійка-вішалка в передпокій
📋 Технічні характеристики
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Универсальная |
| Крючки | пластик |
| Ножки | пластик |
| Ширина | 960 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Высота | 1620 мм |
| Корпус (каркас) | металл |
| Особенности | Двойная перекладина |
💬 Відгуки покупців (13)
Не той товар
Товарищовсцм інший приходить , зовсім дешевий в епіцентрі за ці кошти можна купити краще , я гадала тут буде прикольніше а вийшло те що на юності за 300 грн !!!!!!!
Відсутня одна незначна детальВідсутня інструкція до зборуПовністю пластмаса (а не частково метал як заявлено)Продавець не намагався звʼязатись, комунікація була лише з мого боку
В рекламі одне а приходить « ні то»
Не дуже якісна
Жахіття. Ніколи не купуйте, нічого у цього продавця. Я побачила відгук, на цей товар і відмінила замовлення. Але, зателефонував менеджер і переконав, що це дуже якісний товар і в неї у самої така. І сказав, що переконайтесь самі Ви зможете повернути товар ще 14 днів після. І цей товар повне лайно так і скажу. Ще й з поверненням купу проблем. І магазин не надав чек. Тому чому б не звернутись до налогової служби. Мені не цікаві, вже 600 грн. Не люблю, коли дурять клієнтів!!!!!!
Дякую все ок
Не купуйте це, на фото зовсім інший товар. Дана вішалка дуже легка і не є міцною
Просто жах!Товар прислали зовсім не той,що замовляли,щей чекали два тижня!!!