
Полиця органайзер для мікрохвильовки 53х32х32 см / Кухонний стелаж органайзер під мікрохвильовку
Продавець: HUGO
375 ₴535,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності240 замовлень
Артикул: 234575394
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Полиця органайзер для мікрохвильовки 53х32х32 см / Кухонний стелаж органайзер під мікрохвильовку». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Материал | Пластик |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Высота | 320 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип установки полки | настольная |
| Количество уровней | 1 шт |
| Наличие дверок | Нет |
| Количество полок | 1 шт |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-23
2026-01-07
Дуже задоволена, дякую.Гарне обслуговування.Рекомендую.


