
Поні на радіокеруванні (світло, звук, ходить, танцює, пульт 2.4GHz, USB, на акумуляторі) SM 05 Z
Продавець: Круті тачки
1 109 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: SM 05 Z
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Поні на радіокеруванні (світло, звук, ходить, танцює, пульт 2.4GHz, USB, на акумуляторі) SM 05 Z». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип модели | Животные |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Длина | 205 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Высота | 215 мм |
| Звуковой сигнал | Да |
| Световой сигнал | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-23
Переваги
Ввічливий продавець


