
Портативна акустична система Charge 2+ Plus Мінідинамік Bluetooth Кольори в асортименті
Продавець: Kanctovar
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 7981-ч/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна акустична система Charge 2+ Plus Мінідинамік Bluetooth Кольори в асортименті». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна акустична система з пультом і мікрофоном Su-Kam BT 622D Bluetooth

Портативна акустична система Charge-3 J003 Міні динамік Bluetooth Сірий

Портативна акустична система Bluetooth Charge-6 B25 з підсвіткою і ремінцем Червоний

Портативна акустична система Bluetooth Charge-6 B25 з підсвіткою і ремінцем Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | JBL |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.575 кг |
| Высота | 79 мм |
| Глубина | 79 мм |
| Интерфейсы | AUX-вход, USB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | FM-приемник |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Состояние | Новое |
| Суммарная мощность звука | 15 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Чувствительность | 80 дБ |
| Ширина | 185 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-10-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


