
Портативна Bluetooth колонка для караоке з мікрофоном на акумуляторі Акустична система для караоке
Продавець: Kanctovar
899 ₴999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: Bluetooth 0007/DM
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна Bluetooth колонка для караоке з мікрофоном на акумуляторі Акустична система для караоке». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна Bluetooth колонка з мікрофоном та світломузикою BT-2425 Активна підлогова Bluetooth колонка

Бездротова колонка Marshall + Power Bank Портативна Bluetooth колонка

Бездротова вологостійка колонка Bluetooth Middleton Портативна Bluetooth колонка Чорна

Портативна Bluetooth колонка з мікрофоном, пультом ДК і RGB-підсвічуванням ZQS-4270M 16W
📋 Технічні характеристики
| Формат акустики | Стерео |
| Суммарная мощность звука | 3 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Интерфейсы | Type-C, USB |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Особенности | Функция громкой связи, FM-приемник |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Розовый |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 115 мм |
| Высота | 60 мм |
| Глубина | 75 мм |
| Вес | 0.265 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-14
Переваги
Гарне обслуговування


