
Портативна Bluetooth колонка з мікрофоном, пультом ДК і RGB-підсвічуванням ZQS-4270M 16W
Продавець: Kanctovar
1 249 ₴1 449 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6302/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна Bluetooth колонка з мікрофоном, пультом ДК і RGB-підсвічуванням ZQS-4270M 16W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна Bluetooth колонка з мікрофоном та світломузикою BT-2425 Активна підлогова Bluetooth колонка

Бездротова колонка Marshall + Power Bank Портативна Bluetooth колонка

Портативна Bluetooth колонка для караоке з мікрофоном на акумуляторі Акустична система для караоке

Бездротова вологостійка колонка Bluetooth Middleton Портативна Bluetooth колонка Чорна
📋 Технічні характеристики
| Формат акустики | Стерео |
| Суммарная мощность звука | 16 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 170 мм |
| Высота | 407 мм |
| Глубина | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-24
Переваги
Актуальний опис


