
Портативна Bluetooth колонка з мікрофоном та світломузикою BT-2425 Активна підлогова Bluetooth колонка
Продавець: Kanctovar
1 299 ₴1 549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 6696/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна Bluetooth колонка з мікрофоном та світломузикою BT-2425 Активна підлогова Bluetooth колонка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Бездротова колонка Marshall + Power Bank Портативна Bluetooth колонка

Портативна Bluetooth колонка для караоке з мікрофоном на акумуляторі Акустична система для караоке

Бездротова вологостійка колонка Bluetooth Middleton Портативна Bluetooth колонка Чорна

Портативна Bluetooth колонка з мікрофоном, пультом ДК і RGB-підсвічуванням ZQS-4270M 16W
📋 Технічні характеристики
| Формат акустики | Стерео |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть |
| Чувствительность | 85 дБ |
| Интерфейсы | AUX-вход, USB |
| Минимальная частота | 100 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 160 мм |
| Высота | 380 мм |
| Глубина | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-20
Переваги
Товар був у наявності


