
Портативна Bluetooth колонка з мікрофоном BKK B86 20 Вт
Продавець: Kanctovar
1 999 ₴2 379 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 8917/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативна Bluetooth колонка з мікрофоном BKK B86 20 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна Bluetooth колонка з мікрофоном, пультом ДК і RGB-підсвічуванням ZQS-4270M 16W

Портативна Bluetooth колонка з мікрофоном та світломузикою BT-2425 Активна підлогова Bluetooth колонка

Бездротова колонка Marshall + Power Bank Портативна Bluetooth колонка

Портативна Bluetooth колонка з потужністю 10W та підтримкою TF-карт Boombox 2 RGB B15
📋 Технічні характеристики
| Производитель | BKK |
| Формат акустики | Стерео |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Тип питания | USB-порт |
| Чувствительность | 80 дБ |
| Интерфейсы | jack 3.5 мм, AUX-вход, USB |
| Минимальная частота | 80 Гц |
| Максимальная частота | 18000 Гц |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Особенности | FM-приемник |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 185 мм |
| Высота | 410 мм |
| Глубина | 167 мм |
| Вес | 1 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-10-06



